ΑÎΑΚΟΙÎΩΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Αγαπητοί ΣυμπατÏιώτες,
Την ΚυÏιακή, 12 ΜαÎου στις 10.45 το Ï€Ïωί, θα βÏίσκεται στα γÏαφεία της Αδελφότητας μας Σπ. ΤÏικοÏπη 69α στην Καλλίπολη, ο ΔήμαÏχος ΠειÏαιά κÏÏιος Γιάννης ΜώÏαλης.
Ο κÏÏιος ΜώÏαλης θα ξεναγηθεί στο κτήÏιο της Αδελφότητας και στην συνÎχεια θα μας μιλήσει στον υπόγειο χώÏο του κτηÏίου μας, θÎλοντας να μοιÏαστεί μαζί μας την επόμενη μÎÏα για τον ΠειÏαιά και την συνÎχιση του ÎÏγου της Δημοτικής του παÏάταξης «ΠειÏαιάς Îικητής».
Σας Ï€ÏοσκαλοÏμε να τον υποδεχτοÏμε και να τον φιλοξενήσουμε όλοι μαζί στην Αδελφότητα μας.
Για το Δ.Σ.
Ο Î ÏόεδÏος του Δ.Σ.                   Ο Γενικός ΓÏαμματÎας
Γ. Î. ΔιακογεωÏγίου                    Γ. Î. Αναστασιάδης