Από τις αÏχαιÏεσίες της 1ης ΦεβÏουαÏίου 2015, αναδείχθηκε νÎο Διοικητικό ΣυμβοÏλιο στην Αδελφότητα Ολυμπιτών Ρόδου 《Η Î’ÏυκοÏς》. Το αποτελοÏν οι κάτωθι:
Αναστασιάδης Îίκος
Λεντάκης Φίλιππος
Διαμαντής Κοσμάς Î.
ΖωγÏαφίδη ΜαÏία Γ.
ΔιακογεωÏγίου Μανώλης Αντ.
ΑντιμησιάÏης Βαλάντης Î’.
ΓιωÏγάκης Μιχάλης
ΧηÏάκη Καλλιόπη
Λεντή Καλλιόπη Μ.
Το ΔΣ της 《ΔήμητÏας》συγχαίÏει τους εκλεγÎντες συμπατÏιώτες μας και εÏχεται να είναι καλοÏίζικοι στα νÎα καθήκοντα που θα αναλάβουν, με δÏναμη, ÏŒÏεξη, εÏγατικότητα, ενότητα, και καλή συνεÏγασία, Î¼ÎµÏ„Î±Î¾Ï Ï„Î¿Ï…Ï‚ αλλά και με άλλους φοÏείς και σωματεία όπως τη 《ΔήμητÏα》. Î ÏοσβλÎπουμε στην συνεχή, δυναμική, και δημιουÏγική συνεÏγασία για την επίτευξη των στόχων μας, τοπικών και παÏοικιακών.