ΠειÏαιάς, ΚυÏιακή 13 ΣεπτεµβÏίου 2020
Θεα : «Αλλαγή Τόπου Διεξαγωγής Ετήσιας Γ.Σ. και ΑÏχαιÏεσιών της Αδελφότητας»
Αγαπητοί μας ΣυµπατÏιώτες,
Θα θÎλαµε να σας ενημεÏώσουµε ότι το Διοικητικό ΣυμβοÏλιο της Αδελφότητας µας συνεδÏίασε εκτάκτως σήµεÏα ΚυÏιακή 13 ΣεπτεμβÏίου 2020 και αποφάσισε όπως η εξ αναβολής Τακτική Γενική ΣυνÎλευση της 20ης ΣεπτεμβÏίου 2020, να διεξαχθεί στο Πολιτιστικό µας ΚÎντÏο στην Αμφιάλη επί της Î¿Î´Î¿Ï Î‘Î½Ï„Ï‰Î½Î¯Î¿Ï… ΓιαννουÏή 1, µε την παÏακάτω ηµεÏήσια διάταξη:
Διοικητικός και Οικονοµικός Απολογισμός Δ.Σ.
Ανάγνωση και ΈγκÏιση Έκθεσης Ελεγκτικής ΕπιτÏοπής
Εκλογή ΕφοÏευτικής ΕπιτÏοπής
ΔιενÎÏγεια ΑÏχαιÏεσιών.
O τόπος επιλÎχθηκε µε γνώµονα την ασφάλεια όλων των συμπατÏιωτών που θα συμμετάσχουν ώστε να τηÏηθοÏν όλοι οι Ï€Ïοβλεπόμενοι υγειονομικοί κανόνες καθώς και οι ανάλογες αποστάσεις Î¼ÎµÏ„Î±Î¾Ï Ï„Ï‰Î½ παÏευÏισκόμενων.
Η απολογιστική Τακτική Γενική ΣυνÎλευση Θα ξεκινήσει τις εÏγασίες της στις 12.00 το µεσηµÎÏι και μετά το Ï€ÎÏας της θα ακολουθήσουν οι ΑÏχαιÏεσίες οι οποίες θα διαÏκÎσουν µÎχÏι τις 19.30.
Σας πεÏιμÎνουμε όλους!