Î ÏωτοχÏονιάτικα Κάλαντα ελπίδας και αισιοδοξίας για μια καλÏτεÏη χÏονιά από δεκάδες συμπατÏιώτες μας από την Όλυμπο, την Ρόδο, την Αθήνα και το εξωτεÏικό.
Μια βÏοντεÏή Πανολυμπίτικη Φωνή μÎσα από την Ïυθμική απαγγελία των καλάντων με την συνοδεία των μουσικών μας οÏγάνων, που υποδηλώνει ότι όπου κι αν βÏισκόμαστε και κάτω από οποιεσδήποτε ιδιαίτεÏες συνθήκες, θα μας ενώνουν πάντα οι αÏχÎγονες παÏαδόσεις και τα Îθιμα του τόπου μας.
Αξίζουν συγχαÏητηÏίων οι συμπατÏιώτες μας Îίκος Ε. Κοντονικόλας και ΓιώÏγος Αναστασιάδης
που εÏγάστηκαν αδιάκοπα και με το μεÏάκι που τους διακÏίνει για πάνω από 10 ημÎÏες, ώστε να συντονίσουν, να συνθÎσουν και να επιμεληθοÏν αυτό το τόσο ωÏαίο ηχητικό και οπτικό ψηφιακό αποτÎλεσμα.
που εÏγάστηκαν αδιάκοπα και με το μεÏάκι που τους διακÏίνει για πάνω από 10 ημÎÏες, ώστε να συντονίσουν, να συνθÎσουν και να επιμεληθοÏν αυτό το τόσο ωÏαίο ηχητικό και οπτικό ψηφιακό αποτÎλεσμα.
Καλή ΧÏονιά Με Υγεία σε Όλους!
ΑπολαÏστε τα κάνοντας κλίκ στο ακόλουθο link :
https://www.youtube.com/watch?v=knZkkwe3oUU&ab_channel=%CE%91%CE%B4%CE%B5%CE%BB%CF%86%CF%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B1%CE%9F%CE%BB%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%B9%CF%84%CF%8E%CE%BD%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%80%CE%AC%CE%B8%CE%BF%CF%85-%CE%97%CE%94%CE%AE%CE%BC%CE%B7%CF%84%CF%81%CE%B1-