ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΑÎΑΛΙ «ΡΑΔΙΟΤΣΑΜΠΟΥÎΟ»
Η ΛΑΛΙΑ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΟΥ
24 ΩΡΕΣ ΚΑΡΠΑΘΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΑΔΙΑΚΟΠΑ
Μια νÎα Ï€Ïοοπτική άνοιξε στα δικτυακά κÏματα, ανήμεÏα Ï„’ Αγίου Îικολάου 2014.
Είναι το «ΡΑΔΙΟΤΣΑΜΠΟΥÎΟ».
Αποτελεί Ï€Ïωτοβουλία της Αδελφότητας Ολυμπιτών ΚαÏπάθου «Η ΔήμητÏα» με σκοπό να Ï€Ïοάγει τη μουσική μας, 24 ÏŽÏες το 24ωÏο από όλα τα μÎÏη …του πλανήτη, για κάθε φίλο, ΚαÏπάθιο και Ολυμπίτη. ΜουσικÎÏ‚ και άλλες αξιόλογες ηχογÏαφήσεις κυÏίως σχετιζόμενες με την Όλυμπο, αλλά και από όλη τη ΚάÏπαθο, όπως και αÏκετά από τη γείτονα, αδελφή, και φίλη μας Κάσο.
 Όποτε θελήσετε να ακοÏσετε τα ÏŒÏγανα, τους σκοποÏÏ‚, τις αφηγήσεις, τις εμπνεÏσεις και τα γλÎντια μας, θα τα βÏείτε εδώ, χωÏίς διακοπÎÏ‚ και πεÏισπασμοÏÏ‚. Ασταμάτητα και μόνον.
1. Radiojar:Â http://radio.e-dimitra.gr
2.Tune-In: http://tunein.com/radio/RADIOTSAMBOUNO-s238297/
3. ΕφαÏμογή Android: Radiotsambouno (Google Playstore) *
 4. Facebook: https://www.facebook.com/radiotsambouno/
Το πεÏιεχόμενο εμπλουτίζεται συνεχώς, όπως και η λειτουÏγικότητα και Ï€Ïοσβασιμότητα. Μην διστάζετε να στÎλνετε τις Ï€Ïοτάσεις, παÏατηÏήσεις, και σκÎψεις σας μÎσα από την εφαÏμογή ή με e-mail στο somateio.dimitra@gmail.com. Επίσης, κάθε σχετικό μουσικό υλικό που Îχετε να εισφÎÏετε, είναι ευπÏόσδεκτο.
ΚαλÎÏ‚ ακÏοάσεις.
Εκ του ΔΣ της Αδελφότητας
Be the first to reply